La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 961 Culés

0

Nie jestem rasistą, ani nic... ale też macie wrażenie, że jest coraz mniej topowych piłkarzy o białym kolorze skóry? :D

32

@JordiAlbion Mam wrażenie, że w ogóle jest coraz mniej topowym piłkarzy niezależnie od koloru skóry. Rynek jest mocno ubogi.

konto usunięte

0

@JordiAlbion ogólnie mało białych sportowców. Takie czasy. Czarni wiadomo USA, UK, Francja, Niemcy.

0

@JordiAlbion Kiedyś ciemni nie mieli szkolenia to było ich mniej w sporcie. Teraz przez migrację mają tych samych trenerów co biali i zaczyna wychodzic ich przewaga fizyczna nad białymi.

0

@barca__rządzi a czy powiedziałbys że biali to częsciej piłkarze z lepszym przeglądem pola? Ilu wymienisz genialnych pomocników z ostatnim podaniem białych a ilu czarnych. Białych to Nedved, Pirlo, Guardiola, Schols .. ale to faktycznie zawodnicy z dawnych lat. Jednak obecnie chyba trend się utrzymuje? Iniesta, Xavi? Kroos, Modrić, również Wirtz, Pedri, nawet Olmo.. a ciemnoskórzy to kto? nie mówie o skrzydłowych gdzie typowo szybkość + ewentualnie technika. Nacisk kładę na przegląd pola / regulowanie tempa.

1

@mmaciass Zdecydowanie tak, ciemni najczęściej mają przewagę warunków fizycznych a biali boiskowej inteligencji. Nie znajdziesz czarnoskórego piłkarza który jest wolny i słaby fizycznie ale nadrabia kreatywnością.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?