- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 656 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 656 Culés
0
"Światowa Federacja Reklamodawców zamyka Global Alliance for Responsible Media (GARM) po pozwie antymonopolowym złożonym przez X i Rumble, według Business Insider. GARM odegrał kluczową rolę w korporacyjnym kartelu stojącym za cenzurą online."
"Global Alliance for Responsible Media (GARM) to międzybranżowa inicjatywa powołana w 2019 r. przez Światową Federację Reklamodawców (WFA), aby pomóc branży stawić czoła wyzwaniu, jakim są nielegalne lub szkodliwe treści na platformach mediów cyfrowych oraz ich monetyzacja za pośrednictwem reklam.
GARM powstało w następstwie strzelaniny w meczecie w Christchurch, w której zabójca transmitował atak na żywo na Facebooku. Nastąpiło to po serii głośnych przypadków, w których reklamy marek pojawiały się obok nielegalnych lub szkodliwych treści, takich jak pornografia dziecięca i treści promujące terroryzm. Obejmowało to demaskatorski artykuł London Times z 2017 r. zatytułowany „Duże marki finansują terroryzm za pośrednictwem reklam online”.
"Global Alliance for Responsible Media, non-profitowa koalicja głównych reklamodawców kierowana przez World Federation of Advertisers, poinformowała swoich członków, że zaprzestanie działalności dwa dni po tym, jak pan Musk oskarżył grupę o zorganizowanie bojkotu X. Pozew twierdził , że grupa, znana jako GARM, naruszyła przepisy antymonopolowe, współpracując z markami w celu odwiedzenia ich od wydawania pieniędzy na platformie mediów społecznościowych."