La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 883 Culés

4

Olmo odchodzi 10 lat temu za darmo, żeby teraz wrócić za jakieś 60.mln pewnie xd

0

@kaamil1910 Jakby taki pilkarz spełniał boiskowe oczekiwania. To myślę że większość klubów by na to poszła. Że oddaje kogos na szkolenie 10letnie i ten wraca jako kluczowy pilkarz za 50-60mln. :)

0

@kaamil1910 ciężko go było sprzedać 10 lat temu za 60 mln. To mieliśmy go nie kupić bo 10 lat temu nic nie kosztowal?

1

@Katalończyk 99 To tylko pokazuje gówniany skauting i fatalne podejscie do interesu w tym klubie :')

0

@Coutinho007 zobacz ile nazwisk wypuszcza la masia. Teraz zastanów się ile z tych piłkarzy może grać w 1 drużynie? Wszystkich nie zatrzymasz. Poza tym każdy zawodnik ma własny licznik dojrzewania. Jeden nie wykazuje odpowiedniego poziomu do 20 kat żeby zaraz wystrzelić, a drugi w wieku 16 lat kręci wszystkimi

0

@Katalończyk 99 podejrzewam, że zdaniem @kaamil1910 powinnismy kisić go w Barcelonie B do momentu aż kupi go Motor Lublin

0

@Katalończyk 99 Co nie zmienia faktu, że zrobiliśmy kijowy interes no chyba, że da nam mnóstwo radości w co trudno uwierzyć patrząc na jego zdrowie.

0

@Katalończyk 99 Mogliśmy go wypożyczyć i zobaczyć jak będzie się rozwijał, nie oszukujmy się, ale o olmo juz od dawna jest głośno

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?