La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1595 Culés

1

Szkoda Kurka, mógł mieć złoto na koniec kariery. Tak czy tak, srebro to kapitalny wynik. To, że Kurek odejdzie jestem prawie pewny, to samo Łomacz. Zatorski nie wiem, może za rok po mś, ale nie zdziwię się jeśli zrobi to dzisiaj

0

@Pnog37 Dobrze, że chociaż olimpijski medal w końcu zdobył.

0

@Pawlak1992 uwielbiam go. Jakoś tak pusto będzie bez niego. A na ataku pewnie Kaczmarek XD

0

@Pnog37 W polskiej siatkówce nie ma graczy niezastąpionych. Bez Kurka wygraliśmy Mistrzostwa Świata w 2014 roku i tak samo będziemy w czołówce nawet jak skończy karierę.

0

@Pawlak1992 to, że będziemy jest logiczne bo na boisku jest 6 zawodników, jednak mimo wszystko będzie to ogromna strata, mamy zamiast niego Kaczmarka albo Bołądzia, więc grać będzie Kaczmarek

0

@Pnog37 Ja wierzę w Kaczmarka. W tym roku jest w słabej formie, ale jeszcze rok temu grał zajebiście na Mistrzostwach Europy i nie odczuliśmy braku Kurka, który był chyba wtedy kontuzjowany.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?