La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1277 Culés

4

Sergi "wyciągniemy wnioski" Roberto w końcu odchodzi.

Tymczasem wiele kibiców Barcelony:
https://64.media.tumblr.com/tumblr_m1powhRVdz1rqnp16o1_r1_500.gif

Z całym szacunkiem do Roberto, ale o parę lat za późno i wielokrotnie bardzo irytowała jego apatia w grze, która była bardzo mdła i bez wyrazu oraz przede wszystkim miałkie wypowiedzi bez charakteru.

Niemniej jednak zasługuje na godne pożegnanie i mam nadzieje, że takie dostanie. Bo to nasz chłopak, mimo wszystko.

2

@macio_944 Tutaj pretensje i zażalenia należy kierować raczej w stronę zarządu bo to oni mu proponowali ciągle przedłużenie kontraktu. Nie znam takiego piłkarza, który w pewnym momencie stwierdza "nie no, odchodzę bo za cienki jestem na taki klub", więc on by tu nawet karierę zakończył, gdyby mu dalej proponowali kontrakt :) On chyba na pewnym etapie kariery po prostu sie pogodził z rolą rezerwowego i tak mu było dobrze.

2

@MesQueUnClub_87 Z jednej strony tak. Z drugiej nikt mu nie kazał pieprzyć głupot w wywiadach, które niesamowicie irytowały...

2

@macio_944 Taki człowiek. Mnie bardziej irytowały wywiady z Jordim Albą. Zresztą jak się cofnę wstecz to pamiętam, że irytowały mnie jałowe wypowiedzi Iniesty, który zawsze odpowiadał dyplomatycznie i czasem po prostu miałem wrażenie, że nie mówi tego co naprawdę myśli. Wywiady Lewusa też są ciężkie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?