- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1422 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
17
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
ArcziArtt
2
Witam wszystkich po 2 tygodniach przymusowych wakacji, z racji dodania linku do swojego podcastu :)
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1422 Culés
17
Sergi Roberto...
Wielu pamięta go tylko za gola z PSG...a ja pamiętam również kilka asyst w Klasykach, w których był kluczowy.
Pamiętam, że gdy nie był w formie, to zostawiał na murawie serducho i nadrabiał walecznością.
Pamiętam, że nigdy nie narzekał na swoją rolę w zespole i zawsze był do dyspozycji każdego trenera, gdziekolwiek by miał nie zagrać.
Pamiętam jego skromność i to, że bez słowa zaakceptował bycie w cieniu innych.
Pamiętam, że w wielu meczach był cichym bohaterem, ale nigdy się tym nie chwalił.
I na koniec...zapamiętam go jako prawdziwego Barcelonistę z krwi i kości, który zawsze ma i będzie miał ten klub w sercu...tym bardziej, że nadchodzą czasy, gdy takie wartości już przestają mieć znaczenie.
Dzięki, że byleś częścią Barcy... :)
0
@norbi77 Wzruszające.
3
@tristan87
Przede wszystkim prawdziwe.
0
@tristan87 dokładnie , wzruszyłem się , to było poruszające tak mocno że przestałem czytać po drugim zdaniu.
2
@norbi77 zapamiętam go podobnie. Szkoda, że zrobiono z niego na siłę PO, bo jednak gdy grał w środku, wyglądał z reguły bardzo solidnie. Pod całą resztą się podpisuję :)
2
@pioz123
Kiedy pierwszy raz zastąpił Alvesa, gdy ten doznał kontuzji, to praktycznie był jego godnym zastępcą i jak się okazało, sprawdzał się na każdej pozycji. Szkoda, że potem zrobiono z niego zapchaj dziurę.
3
@norbi77 Pilkarsko nie ma sie co oszukiwać - mocny średniak, ale szacun za lata spędzone w Barcelonie, nawet mimo bycia wiecznym rezerwowym.
Takich zawodników też potrzeba.
Zgadzam sie, ze w środku pola pokazywal sie lepiej.