La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1449 Culés

4

Widać małe różnice pomiędzy tym co było za Xaviego, a jest za Flicka - przede wszystkim znacznie wyższa intensywność i lepszy, intensywniejszy pressing.

Ale śmieszne jest oczekiwanie, by po paru meczach była jakaś giga różnica, szczególnie w dość eksperymentalnym składzie. Tutaj miesiące będą potrzebne.

Poza tym istotne jest to, że dziś np. Pau Victor ma gorszy dzień - mógł strzelić na 1:0 i parę razy źle przyjął piłkę gdy mógł strzelać, lub stworzyć b. dobrą sytuację.

1

@macio_944 E tam gadanie, za Xaviego też były okresy gdzie intensywność była wysoka i pressing dobrze funkcjonował, na teraz nie można zupełnie nic powiedzieć

1

@macio_944

Pamiętajmy tylko, że dzisiaj gramy mecz towarzyski. Mam nadzieję, że ta intensywność przełoży się również na ligowe/europejskie rozgrywki.
Tęsknie za czasami, kiedy Barca "siadała" na rywala, a ten nie wiedział co się dzieje na boisku..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?