La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1277 Culés

10

Ale po co, przecież jest git, Flick weź tam ulep z tego co masz, a jak nie dasz rady to znajdziemy kogoś innego ok?

twitter.com/ReshadFCB/status/1823702081963798785

1

@macio_944 właśnie uważam, że to Laporta przekazywał prasie by podali, że Flick zadowolony z Casado i Bernala i nie potrzebujemy transferu Pivota... Zesztą nasz zarząd to kompromitacja po całości.

1

@Messibestplayerintheworld Ja już nie wiem, tutaj jest taki chaos informacyjny, że to jest dramat. Jak dla mnie nikt nic nie wie i prawdy nie zna nikt. Dlatego staram się cierpliwie czekać (choć czasem jest ciężko...) do 31-go sierpnia na oficjalne ruchy Barcelony i ostateczny skład. Wtedy będę podsumowywać. Mam nadzieje tylko, że jak będę podsumowywać, to nie będę się obawiać bana ze względu na mocne słowa ws. tego klubu... Czas pokaże.

1

@macio_944 dokładnie, nawet dzisiejsze wypowiedzi Valverde o Nico pokazują, że nadal może być coś na rzeczy. Poczekajmy ,,cierpliwie"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?