La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1317 Culés

1

Pytania do graczy. Kupujecie Black Myth: Wukong? Jakie macie przeczucia co do tej gry?

konto usunięte

0

@tadzik447
Wukong? Dobry ult do team fightów

0

@tadzik447 Na razie nie kupuję, bo pewnie do lutego lub marca będę kończył RDR2 na 100%. Gram już od stycznia i dopiero 57%.

Natomiast Wukong zapowiada się wybornie. Myślę, że to będzie dobry tytuł do przeczekania na GTA. Choć ponoć tylko na 15 godzin, trochę mało.

0

@KamQiX Pykasz na konsoli czy piecu?

0

@tadzik447 Kiedyś raz już przeszedłem na PS4 Pro, ale to tak tylko fabułę i większość misji pobocznych. Teraz przechodzę drugi raz na PC, ale dokładniej. Oglądam po kilka razy z każdej strony każde źdźbło trawy :D

1

@KamQiX To ja przechodziłem podobnie, ale bez tej dokładności :D
A Wukong na którą platformę wleci? :P

0

@tadzik447 Konsoli już nie mam, więc nie mam wyboru. Czekam na PS5 Pro lub mocniejszego Xboxa, jeśli wyjdzie. Żeby mieć coś pod GTA :)

W RDR2 to ja nawet szybkiej podróży nie używam i unikam biegania. Wszystko powoli, jak najbardziej realistycznie, żeby się wczuć :D

1

@KamQiX Ja z dwa lata temu kupiłem PS5 i może z 5 gier zagrałem na nim :D
Ni ma w co grać

0

@KamQiX To spowalniania czasu/koncentracji czy jak ta umiejętność się nazywa też nie używasz? :P

0

@tadzik447 Tego używam aż za dużo, bo nie umiem trafiać bez tego. Gram na padzie, bo mi wygodniej, ale trudno trafiać bez Zabójczej Precyzji.

1

@KamQiX Ja przez całą grę starałem się jak najbardziej realistycznie strzelać, a na końcu to szedłem jak terminator :D

0

@tadzik447 zastanawiam się ale boję się brać na premierę. Myślę, że po pierwszych recenzjach w necie kupię parę dni po premierze. Gdyby była wersja fizyczna już dawno bym zamówiła, a cyfrową strach brać

0

@clyde Masz jeszcze coś wypatrzone na ten rok?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?