La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1393 Culés

1

Ludzie tęsknią za Alemanym. Tymczasem on tego Legleta, Ferrana, Desta i innych nie sprzedał. Ba nie sprzedał żadnego zawodnika z zyskiem. A paru do tego kupił.

2

@PatrykBarca Alemany wydał ponad 100 mln euro na Ferrana i Jogę Bandido Raphinhę a także mega zjechał z ceny Kounde , którego ściągnął za 50-60 milionów ? A także za starego Lewego xD

0

@PatrykBarca zobacz lepiej kogo udało mu się sprowadzić w tym najgorszym dla nas momencie i z jakimi pensjami udało się ich zakontraktować. Zastał tu taki burdel, że nie sposób było ogarnąć wszystko na raz.

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@ShawnC No mowę. Ludzie tu piszą jakby to jakiś genialny dyrektor był. A on płacił tyle ile kluby chciały. Do tego kupił kilku kalafiorow. A sprzedać mu się udało Griezmanna poniżej ceny która sam wynegocjował przy wypożyczeniu. Wirtuoz.

0

@Gaucho No Lewy ma pensję wybitną. Genialny to był ruch.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?