La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 759 Culés

11

Czytając komentarze przez ostatnie dni na temat Laporta, przeraża mnie fakt jak kibice Barcelony mają krótką pamięć. Druga jego kadencja wygląda identycznie, jak ta pierwsza w latach (2003-2010), wtedy zwolnił 17 dyrektorów. Warto wspomnieć też o oszustwach podatkowych na ogromną skale, wyciąganie klubowych pieniążków dla własnych korzyści finansowych, zatrudnianie znajomych i rodziny w klubie bez żadnego doświadczenia i umiejętności zarządzania klubem, dał im też najwięcej podwyżek w swojej pierwszej kadencji i odszkodowań w przypadku zwolnienia czy odejścia, kupił najwięcej zawodników od agentów, którzy byli jego znajomymi, co za czym idzie - zapłacił im bardzo duże prowizje.


Jaume Llopis, jeden z najstarszych socios Barcelony i jej były dyrektor, który zrezygnował z pracy tuż po ogłoszeniu odejścia Leo Messiego.

– Joan zamienił klub w dyktaturę, do której pasują wyłącznie jego bliscy oraz znajomi, których sam wskazał.

https://weszlo.com/2023/05/13/joan-laporta-fc-barcelona-nepotyzm

https://www.rp.pl/plus-minus/art11599301-podatkowy-trup-w-szafie-barcelony

https://www.fcbarca.com/61710-laporta-nie-komentuje-oskarzenia-bartomeu,sortuj-najlepsze.html

https://prawosportowe.pl/a/afera-korupcyjna-w-hiszpanskiej-ekstraklasie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?