- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 733 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 733 Culés
3
Ale generalnie bardzo mocno widać że Kamala jest mocno pchana przez polskie media. Na przykład w Polsacie wszystkie wypowiedzi puszczane, mocny hype, słowa o walce z przestępcami jak Trump kilka razy zapętlone. Natomiast o DT jakieś poboczne newsy, same negatywne no i nawet już mówi się o nim per nieogarnięty i zdesperowany.
Nie staję po żadnej ze stron, ale jestem zdziwiony że w Polsce jest takie zaangażowanie wyborami w USA. Tak jakby to jakoś wpłynęło na wynik
6
@MesQueUnClub96 niedziwne, że TVN to pcha, skoro właścicielem jest Discovery. A tuskowa telewizja też wiadomo, że nie będzie za Trumpem.
0
@PatrychoO no tak ale na Polsacie jest to samo, a to w miarę neutralne media
3
@MesQueUnClub96 ta zależność występuje od dawna. "Lewicowo-liberalne" (możemy je nazwać jak chcemy) media, elity, muzycy, gwiazdy i influenserzy zawsze bronią demokracji, praworządności, tolerancji i wszelkich najwyższych wartości. Czy to w Polsce (Platforma i demokratyczna koalicja) czy w Stanach (Kamala i Demokraci). W obu przypadkach, homofobicznymi i złymi do szpiku kości są przeciwnicy, u nas PiS, w Stanach, Trump. No i każdy kto nie myśli jak jedyne właściwe partie.
Oczywiście, w drugą stronę działa to podobnie, ale aktualnie medialnie przewagę mają siły lewicowo-liberalne. I tak to się bujamy. Z tymi Stanami to też śmiesznie. Wiele osób popiera Kamalę, bo Trump to jest niezrównoważony psychicznie szaleniec i agent Putina, jednocześnie mając problem nawet z tym, żeby wymienić choć jedną sprawę, którą Harris załatwiła w czasie swojej wiceprezydentury. Eh, co te media z nami robią.
1
@MesQueUnClub96 A co Cię dziwi - to polska racja stanu. Zdziadziały Trump ze swoimi odpałami, jak podjudzanie by zaatakować kapitol, to partner nieprzewidywalny.
Masz pewność, że nie wycofa pomocy wojskowej dla Ukrainy? Żadnej, a naszą racją stanu jest by Rosję nadwerężać nie swoimi środkami.
Biden był jaki był, ale grał do tej samej bramki. Harris też tak będzie robić.
0
@Comentateiro nie zmienia to faktu, że to czysta propaganda
1
@MesQueUnClub96
Zdziwiony? Przecież Polska robi to co dyktuje USA i realizuje ich propagandę. I nie brakuje takich, którzy to wszystko łykają.
Dlatego właśnie możesz czytać o samych pozytywach nt. Kamali i jej startu w wyborach, do tego dochodzi propaganda anty-Rosja, anty-Trump (często używają argumentu o braku pomocy dla Ukrainy lub podobnej bzdury).
I tak to się kręci :-)