- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 680 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 680 Culés
12
CHIESA jest jaki jest.
Ale cena jest śmieszna. I tylko ze względu na to kest to dobry ruch biorąc pod uwagę jakość- cena. Małe ryzyko
Żeby Wam uzmysłowić ile to jest to więcej zaplacil Milan za nassego bylego Emersona Royala. Crystal Palace zapłaciło więcej za Chiadiego Riada.
I więcej kosztował Aston Ville ten Philogene.....
0
@PatrykBarca Najpierw zarejestrujmy Olmo
Poza tym gościu pisałeś że to upadły zawodnik xD
0
@PatrykBarca
Czysto teoretycznie. jakby inny klub chciał sprzedać Ferrana za 15 mln, to pisałbyś że jest spoko, bo inne kluby płaciły więcej za innych plackow? Co za logika xD
Jak można pisać że małe ryzyko, w kontekście klubu który daje wysokie kontrakty a później buja się z tego typu piłkarzami bo nikt ich nie chce kupić ani nie jest w stanie nawet wyrównać wynagrodzenia?
0
@PatrykBarca małe ryzyko to nie wiem, bo on w Juve bardzo dużo zarabia.
Ciekawe ile od nas będzie chciał, bo żeby się nie okazało że damy mu 15mln+ a on złapie jakąś kontuzje/będzie słabo grał itp. to będziemy z nim siedzieć przez następne 5 lat, bo nikt go nie będzie od nas chciał.
0
@D10SLEO w Juve zarabia 6. Więc kto by mu dał 15? Skoro pozycję negocjacyjna ma słaba bo to klub się go chce pobyć.
0
@Who_you_mam On zarabia 6mln. To nie jest duża patrząc na naszą drabinkę. Do tego nie jest to żaden stary zawodnik. A kontrakty można zrobić tak aby się opłacało. % rozegranych spotkań w razie kontuzji. Albo premie za osiągnięcia itp.
0
@PatrykBarca
To ile zarabia w Juve to jedno, a to jaki kontrakt zaproponują mu nasze orły to drugie. Nie zdziwiłbym się gdyby był rosnacy z każdym sezonem