La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1198 Culés

0

Teoretycznie jest tam jakiś zamysł w tym odejściu Gundogana, odmładzamy skład (tylko trzech zawodników powyżej 30 roku życia), zwalniamy trzecią najwyższą pensje, no i odchodzi jeden z czterech piłkarzy, który prawdopodobnie grałby na 10.

Niestety ten zamysł jest tylko teoretyczny bo wystarczyło zostawić Gundogana i nie kupować Olmo, i na 10 biegaliby sobie Fermin, Pedri oraz Gundo, i to byłoby idealne zestawienie.

Jedyne co ratowałoby ten ruch jest to, że Flick nie chce Gundogana w składzie. Pytanie, który trener nie chciałby mieć takiego zawodnika w składzie, nie mówiąc już o tym, że to właśnie Flick mianował Gundo kapitanem w reprezentacji Niemiec... Szkoda słów po prostu na to wszystko.

0

@Derean mianowal go kapitanem pare lat temu, i z tym kapitanem zaliczyl zjazd reprezentacji niemiec najwiekszy w XXI wieku. Najwyrazniej uznal, ze 34 latkiem nic nie ugra, szczegolnie jak sam mowil zalezy mu na mocnym presingu.

0

@Derean nie podoba mi się olmo ale tu chyba chodzi też o presing z Robertem to 2 nie biegających ludzi.Olmo to z tych biegających

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?