La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1137 Culés

17

Będą żałować oddania Gundo oj bardzo ....aż się odechciewa oglądać nowy sezon zabolało mnie to mocno bo Gundogan to wielki piłkarz, którego się nie da nie lubić. Wygrał sobie wszystko z City chciał nam pomóc wrócić na szczyt a oni tak go wyrzucili za darmo wstyd!

0

@Lola120 wiesz też nie ma co za bardzo przesadzać,bo najmłodszy nie jest i nie można mówić,że jeszcze jakoś długo by się przysłużył,choć oczywiście sam uważam,że się mocno skompromitowali,samym faktem że doprowadzili do sytuacji, gdzie musieli oddać za darmo, prawdopodobnie najlepszego piłkarza ostatniego sezonu

0

@Trojanek23 rozumiem taki ruch ale za sezon nie teraz...

1

@Lola120 tzn.Nie to żebym ja rozumiał ten ruch.Oczywiscie również uważam,że się skompromitowali, tylko że nie przecenieniam Gundogana.Tzn ja cenie i lubię i sam przed sezonem,jak już było wiadome że do nas przejedzie,że to będzie najlepszy transfer od kilku lat i się sprawdziło,tylko że on ma swoje lata,więc jest bardzo duża ale uważam że tylko w tym sezonie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?