La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1719 Culés

1

Wraca w najlepsze klubowa sobota.Meczyków tyle że hohoho!

0

@FcPortoFan1999 dokladnie tak, poranny trening, fryzjer i odpalamy Brighton - ManU na poczatek!

0

@Lanosss Niech będzie.Później może być Polska Ekstraklasa lub Pruska kiełbasa..znaczy się Bundesliga.

0

@FcPortoFan1999 Niemieców omijam, pozniej City podejmujacy bieniaminka, a na deser Barca. Moze jeszcze zawiesze oko na Inter z Lecce no i pobudka w nocy na Inter Miami:)

0

@Lanosss Nie Lubisz Bundesligi?

0

@FcPortoFan1999 jakos mnie nie ciagnie do niemieckiej pilki, cbyba jedynie Schalke budzi pozytywne emocje u mnie, oby awansowali do Bundesligi jak najszybciej. Leverkusen fajnie, ze zgarneli majstra bo ta liga jednowymiarowa byla. Dominacja jak PSG we francji, wiec malo ciekawie

0

@Lanosss Leverkuzyny są jak Madryciątka.

0

@FcPortoFan1999 Kiełbasę to z grilla do meczu jak znalazł.

0

@negreanu I przy takim grillu obejrzeć taką Bundesligę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?