La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1625 Culés

15

Co mnie cieszy po tym meczu?
A to, że w jego trakcie NIE MA PRZESTOJÓW :)
Jest ciągły ruch i wychodzenie do gry oraz na pozycje, a także szybsza gra pod polem karnym przeciwnika. A kiedy trzeba...szanowanie piłki :)

1

@norbi77 Gra jest podobna, a w zasadzie sposób, tylko ciągle jest wykonywane to. Nie zatrzymują się, nie robią pauz w grze. Są tego plusy i minusy, plusem jest to, że może się podobać i narazie skuteczne, minusem że możemy nie dojechać fizycznie oraz duże ryzyko kontuzji przy tak intensywnej grze, zobaczymy. Szanowanie piłki w takiej grze jest mało widoczne według mnie. Z Valencią lepiej to było widać, bo napewno nie dzisiaj. W końcówce już siadaliśmy powoli.

1

@Rewolucja123
Nie, moim zdaniem gra nie jest podobna, bo za Xaviego, to były zrywy poszczególnych zawodników, teraz widziwy zryw całego zespołu, który uczestniczy w akcjach. Nie bazujemy na jednym czy dwóch zawodnikach, tylko każdy daje coś od siebie.

0

@norbi77 Ja mam na myśli ideę gry. Ona jest podobna, dlatego też w innym poście napisałem, że to jest Xavineta, ale za najlepszych czasów, a nawet bardziej naładowaną czymś, a tym czymś jest poprawiona fizyczność i lekko gra drużynowa, co sam wspomniałeś. Idea i sposób gry się nie zmienił, ani też to jak wygląda struktura.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?