La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1140 Culés

0

Ilość pilkarzy, która przewinela się przez nasz klub w ostatnich 5 latach jest niewiarygodna, zwłaszcza biorąc pod uwagę ile było niewypałów:

Coutinho, Dembele, Griezzman, braitwaite, Traore, Belerin, Felix,, Cancelo, Marcos Alonso, Kessie, Garcia, Romeu, Roque, Todibo, Fati, Dest, Arthur, Pjanic, Depay, De Jong z Sewilli, Aubameyang, Gundogan, Umtiti, Ferran Torres, Ruiqi Puig...

Jeśli kogoś pominąłem to wpisujcie. Kadra Realu w tym czasie mega stabilna.

3

@betonito Coutinho, Dembele, Todibo Arthur , Umtiti byli ściągnięci chyba wcześniej niż 5 lat temu, Ansu i Puig to wychowankowie i większość poza Cancelo, Felixem , Gundoganem , Ferranem czy Aubameyangiem to raczej jako uzupełnienie składu na ławce .
U nich też dużo wymienisz.

1

@betonito Pominąłeś gościa, który miał w kontrakcie klauzulę Złotej Piłki - Andre Gomes

0

@MesQueUnClub_87 no i Malcom!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?