- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 966 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 966 Culés
1
Ja z tego ffp nie rozumiem nic. Pozbyliśmy się Gundogana który miał pensję około 15 mln, wypożyczyliśmy Lengleta który miał też 15 mln ok przedłużyliśmy kontrakt rozkładając pensję z czego większość przejęło Atletico, odszedł Roberto, Faye, Romeu ok też nie zarabiali kokosów ale jednak i nie można zarejestrować Olmo przecież to jest chore
0
@19Macio93 bo nie mamy 1:1
1
@19Macio93 w trakcie ubiegłego sezonu mówiono o potrzebie redukcji pensji o 200mln, nawet jeśli udało się zmniejszyć tą potrzebę, to jednak bez dużej sprzedaży, która nie nastąpiła, bez bonusu od Nike, który zniknął z horyzontu i bez całkowitej płatności za Barca Studios musimy się ratować pierdyliardem mniejszych i różnymi innymi fikołkami jak ten
1
@DJ6
Swoją drogą to też jest dziwne że robimy sprawę Nike która chce przedłużyć kontrakt i chu.. wszystko ucichło i jeszcze w między czasie przegraliśmy proces z Nike. Brak dostępnych artykułów klubowych a i strasznie dziwna akacja z Nike i innymi chętnymi na Barca studios gdzie już mieli kupować i nadal nic
0
@19Macio93 Najprawdopodobniej to Barca wypuszczała to jako jeden z wielu przykładów propagandy, ale to nie miało nic wspólnego z rzeczywistością, bo Nike za ten proces wydaje się bardzo cięte na nas, dyktuje warunki i robi pod górkę jak może.
Natomiast sprawa z Barca Studios się ruszyła, ale stanowczo za późno, bo w tym momencie żeby to miało znaczenie, to musielibyśmy dostać już ostatnią ratę, tymczasem są nawet doniesienia że dostaliśmy dopiero połowę pierwszej.
0
@DJ6 Robi pod górkę? Jej partner działał celowo na niekorzyść, by wymusić lepsze warunki nowej umowy, mając jeszcze 4 lata wiążącej umowy. W Nike się nie pierniczą z cwaniakami, chytry zaś dwa razy traci. Swoją drogą wg źródeł z footy headlines (najlepszy portal dotyczący sponsorów technicznych w piłce), Nike ma podpisać umowę z Barcą jeszcze przed 31 sierpnia.
0
@normasubiektywna No przecież to miałem na myśli :D Ale z tym przed 31 sierpnia to bym się jednak nie zapędzał :D
1
@19Macio93 La Liga kazała zredukować wynagrodzenia piłkarzy, bo były wg zapisu zbyt wysokie w stosunku do zakładanego zysku. Na początku okienka to było kilkadziesiąt milionów do redukcji. ALE, tamte wyliczenia opierały się na planowanym budżecie i ewentualnych gwarancjach ze strony klubu. I tamte początkowe wyliczenia zakładały podpisanie do sierpnia nowej umowy z NIKE za z góry założoną kwotę przez Laporte, oczywiście nawet nie skonsultowaną z NIKE. Przyszły rozmowy z NIKE, wyśmiali Laporte bo przewidywana wartość kontraktu znacząco odbiegała od oczekiwanej przez Lapcia. Ten zagroził podpisaniem umowy z inną firmą, więc NIKE się wypięło i gra na czas żeby podpisać umowę na ich warunkach. W ten sposób Barcelona została z niezrealizowanym budżetem na okienko i z rosnącym dystansem do spełnienia FFP, bo żadnego kontraktu nie podpisano do tej pory. I za głupotę Laporty odszedł Gundogan i prawie Christensen, którego uratowała kontuzja. I przez jego głupotę nie było szans na Nico.