- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1162 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
13
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
24
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1162 Culés
11
Pierwsza rzecz za którą muszę pochwalić Razemki
@michal26 @tomek8756 @Comentateiro @macio_944 @marcin62 @MesQueUnClub_87
1
@Kgorecki2500 brzmi fajnie, tylko utrzymanie serwerów kosztuje, kto za to będzie płacił, państwo? Nie mam nic przeciwko, żeby państwo płaciło na rzeczywiście potrzebne rzeczy, ale to mimo wszystko nie jest jedna z nich.
Optymistycznie zakładam, że nie chcą zmuszać do tego wydawców, żeby nie zamykali serwerów, bo to by było jeszcze większe zabijanie gier :P
2
@Death_voice Tu nie chodzi nawet o utrzymywanie całych serwerów tylko żeby producent gier utrzymywał chociaż podstawową możliwość grania w produkcję. Chociaż żeby samemu mo
A nie, że płacisz za grę 300 zł a pewnego dnia Ubisoft ci powie "no. Już się nagrałeś, nie możesz więcej" I usunie ci ją z konta dla pewności xD
Tu masz więcej o tej inicjatywie:
3
@Death_voice niestety to nie dotyczy tylko gier online. Jaki jest powód żeby singlowy dajmy na to Assassin's Creed miał konieczność podłączenia do neta i stania na serwerze? Trochę dziwna ta transakcja kupna/sprzedaży jak wydajesz 3-4 paki a za rok czy dwa się okazuje że twój zakup magicznie znika
1
@Bykunn tu się jak najbardziej zgadzam, wymóg połączenia do internetu od gier singlowych to nieśmieszny żart. Sama idea ogółem mi się podoba, zwracam tylko uwagę, że w faktycznych grach multiplayer rozwiązanie tego problemu byłoby problematyczne, bo albo wymagałoby tworzenia dodatkowego trybu offline do każdej gry albo utrzymywania serwerów przez kogoś :P
0
@Kgorecki2500 no brzmi to świetnie. Pytanie jak to w praktyce wygląda. Ale idea super