La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1539 Culés

1

Po 30 latach ktoś sobie przypomniał, żeby zrobić "Gorączka 2". Po co realizować nowe pomysły jak można wziąć gotowy temat i skasować łatwy hajs za bilety. Ambicja dzisiejszych czasów. Zaraz będzie "Forest Gump 2" i "Skazani na Shawshank 3"

0

@MesQueUnClub_87 Z tym że w dzisiejszym kinie kładzie się nacisk głównie na hajs a nie na sztukę i powstaje dużo gniotów oraz odgrzewanych kotletów się w 100% zgodzę (pamiętajmy że nadal powstają bardzo fajne filmy tylko rzadziej). Jednak uważam że z konwencję "Gorączki" można ugryźć w fajny i ciekawy sposób. Zobaczymy co powstanie ale ja czekam z niecierpliwością. Oczywiście ciężko będzie przebić jedynkę bo to imo jeden z najlepszych filmów akcji jaki oglądałem.
Ze świeżych tematów weźmy takiego Hrabię Monte Christo. Stara wersja to jeden z moich ulubionych filmów ale nowa też bardzo mi się podoba a bałem się że pozostawi jakąś ryse na moim sercu :D
Mamy też Obcego który w zasadzie też jest niezły ale do oryginałów czegoś mi brakowało. Może to sentyment?
Masz rację, ogólnie niektórych tytułów w ogóle nie powinno się ruszać choć pewnie każdy ma inne podejście w tym temacie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?