La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

35

Teraz chyba najbardziej widać różnicę poziomów i to jaki zjazd zaliczyliśmy, wymieniając Alemany'ego na Deco.
Pamiętam z poprzednich sezonów, że Alemany w ostatnich godzinach okienka siedział w biurach po kilkanaście godzin, starając się dopinać ostatnie operacje i szukając miejsca w FFP.
Tymczasem w tym okienku Deco ściągnął tylko Olmo, który zaczął dobrze, ale przyszedł na obsadzoną już pozycję. Jednocześnie nie wzmocniliśmy żadnej z wrażliwych pozycji. Nie przyszedł żaden boczny obrońca, lewoskrzydłowy czy pivot - na 47h przed końcem okienka jesteśmy w ciemnej, a Deco zostawił obowiązki na głowach współpracowników, a sam poleciał do Portugalii świętować swoje urodziny ;pp Kompletna abstrakcja.

2

@Aragorn33 Alemany to taki sam flop jak i Deco .

0

@ShawnC nie. Alemany zrobił swoją robotę. Trener chciał wzmocnień i je dostał. Pierwsze okienko Xaviego a przyszedł Ferran Auba i Traore. Potem w kolejnym dostał lewego, Koundé, Gracie i Rapinhe. Póki co pierwsze okienko Flicka to wzmocnienie Olmo (który mógł zagrać dopiero w 3 kolejce) przy jednoczesnej stracie Gundo. Nie dostał ani skrzydłowego, ani pivota. Deco się mimo wszystko słabo spisał

0

@AlwaysBlaugrana super , prawie 60 mln euro za Ferrana to rzeczywiście promocja , nie potrafił zbić ceny ani z niego , ani z Raphinhi , ani z Lewego , ani z Kounde .
Na 4 graczy wydał ponad 200 mln euro .

0

@ShawnC I 3/4 się sprawdziło.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?