La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1972 Culés

1

@Miszak @Salchent Widzę że powtóreczka z rozgryweczki w Korei jeśli chodzi o lato.Wiosna miała dokładnie identyczne pary playoffów.

0

@FcPortoFan1999 niestety T1 nie wiedziało jak zagrać na zigsa i Smoldera, gdzie HLE było na to przygotowane

1

@Salchent Peanut kompletnie poskładał Onera.I to już kolejny raz na dżungli.O T1 akurat z dolnej drabinki aż tak się nie martwię bo na wiosnę też spadli na serię z DK, a później potrafili wziąć rewanż na Hanwhę i zagrać w finale na Gen.G

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 jakby to można powiedzieć jungle diff :D No nie ma co mówić dzisiaj hanwha lepsza sto razy, nawet jak Faker wyciągnął smoldera to nie zdążył się wstackowac, to są problemy takich postaci ze potrzebują czasu, jak nie są od początku do przodu to potem są ciężary.

0

@Miszak Peanut kompletnie rozjechał dżunglę.T1 też swoje błędy popełniło jak te bezużyteczne tpki w porównaniu do HLE.Swoją drogą mimo wysokiego zwycięstwa ekipy Peanuta będą mieli ciężko na swoje główne nemesis-Gen.G.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?