La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2043 Culés

1

Jasne, że obserwuję Arabię. Jasne, że im więcej nazwisk tym więcej ciekawostek… ale to jest naprawdę dziwne…:
- Osimhen w Al Ahli
- te samo Al Ahli za 40 baniek bierze Toneya
- Al Nassr podpisuje Simakana
- Danilo Pereira w dalszym ciągu może opuścić PSG. Jeżeli do północy nie znajdzie dla siebie klubu w Europie, to otworzy się na dołączenie do Al-Ittihad. [Fabrizio Romano]
- z kolei Nabil Fekir idzie do ZEA - do Al Jaziry.

0

@escarabajo Osimhen to bezmózg pokroju Balotelliego

0

@escarabajo do piłkarzy po 30stce nic nie mam , niech idą tam i dają show innej części świata ale w wieku 20 czy 25 lat to jest szok.

0

@escarabajo Zdziwiło mnie to, że Toney tam idzie.

1

@escarabajo


Wątpię aby brali ich obu. Pewnie jeden tam pójdzie

0

@vangoor porównując pójście za kasą do odpalania fajerwerków w domu to takie trochę chybione.
@ShawnC no zobaczymy jak to długo pociągnie.
@Ojciec5tkidzieci nie wierzę że obaj pójdą tam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?