La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1346 Culés

3

Znając życie wróci po nowym roku, a od czerwca będzie mógł negocjować z nowym klubem, bo zostanie mu mniej niz rok na kontrakcie.


0

@Arden oficjalnie moze negocjowac jak ma mniej niz 6 miesiecy kontraktu czyli w styczniu 2026, ale wcale bym sie nie zdziwil jakby mial juz plan na dalsza czesc kariery. Moze czeka na rozwoj wydarzen w ManU, ten Hag pewnie chetnie by go przygarnal. Jedyna szansa dla Barcy to sprzedaz po sezonie bo szczerze watpie, ze Frenkie bedzie kluczowym zawodnikiem w aktualnym juz sezonie

1

@Lanosss A dobra, myślałem, że rok. Dziękuję.

2

@Arden mam jednak cichą nadzieje, ze Barca wroci do zasady 1:1 i po powrocie na Camp Nou doczekamy transferu np. Nico Williamsa, klasowego DMa bo jednak Bernal po powrocie będzie niewiadomą i oczywiscie bedzie juz trzeba myslec o nowej dziewiątce... czas pokaze:)

1

@Lanosss Ten Haag to tyle tam nie wytrzyma. Chłop już po poprzednim sezonie ledwo się utrzymał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?