La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 836 Culés

0

Ollie Bearman jest 10/10, ale mówi, że Nadal > Djoković. @MesQueUnClub96

1

@barcelonaLM no bo lepszy jest Nadal i tyle w temacie

1

@Popitek12 no i to rozumiem

konto usunięte

0

@Popitek12 XDDDDD ciekawe w czym. Chyba w szlemach na mączce.

2

@Marian_Pazdzioch w grze w tenisa

konto usunięte

1

@Popitek12 A kto ma więcej szlemów? A kto był więcej tygodni jako lider ATP? A kto wygrał wszystkie najważniejsze turnieje?

1

@Marian_Pazdzioch a kto musiał mierzyć się z tak wymagającymi przeciwnikami jak Tsisipas czy Ruud, a kto miał poważnych przeciwników?

0

@Popitek12 cook him

Komentarz usunięty

konto usunięte

2

@barcelonaLM 10/10, ta kwestia nas nie poróżni :3

0

@Marian_Pazdzioch Jeszcze im został argument, że Djoko jest mniej lubiany xD oj piecze ich ładnie, od kiedy Djokovic 4 sierpnia przeszedł grę :)

1

@Barcanajlepszyteam widzisz @barcelonaLM miałem robić wrzesień bez zgłaszania... Miałem

0

@Popitek12 Śmiało, zgłaszaj :) tylko potwierdzisz, to co napisałem.

0

@Popitek12 trzeba zgłaszać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?