La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1117 Culés

0

Taki post po 4 kolejkach ? Serio?

0

@ShawnC Cieszmy się i radujmy się!

31

@ShawnC no serio, po wielu latach słabej gry, każdy się cieszy, ale mentalność typowego polaczka zabrania ludziom cieszyć się z pozytywów

0

@La Pulgaa to nie mentalność typowego polaczka tylko wyciąganie wniosków po 4 kolejkach jest słabe.

0

@ShawnC no, ale dlaczego jest słabe? Jest start sezonu, po 4 kolejkach można spojrzeć na statystki i ustalić kto lepiej lub gorzej zaczął sezon, po 19 kolejkach można stwierdzić kto jest lepszy po połowie sezonu itd.

8

@ShawnC Ze względu na przerwę reprezentacyjna to całkiem naturalny moment na zerknięcie w statystyki. Można było wstrzymać się chwilę aż się kolejka skończy.

0

@La Pulgaa bo to kto prowadzi po 4 kolejkach nie ma żadnego znaczenia.

0

@ShawnC tak samo nie ma znaczenia, kto prowadzi po 37 kolejkach, bo w ostatniej jeszcze się może wszystko zmienić.

12

@chriis dziś wieczorem po kolejce zaktualizuję, jeśli coś się drastycznie zmieni :)

0

@La Pulgaa jak będą wypracowane przewagi to rozumiem a nie kiedy jeszcze nawet pełna kolejka się nie skończyła .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?