La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1057 Culés

1



Praca szuka człowieka. @Sulimo @MesQueUnClub96

0

@Ojciec5tkidzieci Gdybym był bezrobotny to już w tej chwili telefon poszedłby w ruch i przeniósłbym się do Poznania!

konto usunięte

4

@Ojciec5tkidzieci A co ma do tego nasza La Bamba?

1

@FcPortoFan1999 I ciekawe jak byś żył za 3700 zł netto w Poznaniu :D

0

@KamQiX Jakoś by się żyło!

0

@Ojciec5tkidzieci Co to za jakieś lewe pieniądze na La Bambie?

konto usunięte

0

@KamQiX Pokój 1300, jedzenie 600, telefon 50, miesięczny 100, extra wydatki 200... Jeszcze by człowiek z ponad tysiaka odłożył ;D

1

@TheNekro94 Jest to ogłoszenie Lecha Poznań, a tutaj są kibice tego klubu. Chodzi po prostu o ukazanie zaproponowanej stawki płacowej.
A okej. :P Już czaje. La Bamba to chyba Ba Loua.

0

@Marian_Pazdzioch No łatwiutko. Po co komu prąd czy woda :D

0

@FcPortoFan1999 zajebista robota, mozna traktorkiem pojezdzic, wysylam

0

@Lanosss Wysyłaj.Ja już robotę mam więc nie potrzeba mi kolejnej ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?