- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1125 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Kgorecki2500
11
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1125 Culés
0
Oj walczymy, walczymy i jeszcze raz walczymy z tym rasizmem, a tak to już jest na tej planecie, że im bardziej z czymś walczymy tym bardziej to zwalczane zagadnienie się potęguję. Nienawiść narasta i w końcu sprężynka pęka.
Cyklicznośc wpisana w DNA ludzkości i tak spowoduję, że znowu zaczniemy wojować na skalę światową i pewne grupy będą w ucisku.
Niestety, ale tak było, jest i najprawdopodobniej będzie, bo nie widać, aby gatunek ewoluował w odpowiednim kierunku
0
@LeoMessiiBarcaPepa To o czym piszesz to jest bardzo złożony proces. Tyle ile jest ludzi na świecie tyle różnych osobowości, charakterów i poglądów na życie. Ludzie zawsze będą się buntować, walczyć z presją czy krytykować odmienne poglądy. Teraz mamy taki moment w dziejach ludzkości, że została narzucona odgórnie poprawność polityczna i cenzuruje się wypowiedzi, usuwa filmy, które nie spełniają standardów lub piętnuje tych, którzy się nie chcą podporządkować. Drugi obóz się buntuje, hoduje do tego coraz większą nienawiść, która później przybiera postać uprzedzeń. To wszystko jest wielką maszyną złożoną z wielu trybów, które poruszają się zależnie od siebie. Akcja = Reakcja
Nie da się komuś na siłę zaszczepić własnych racji. Dlatego uważam, że to BLM, które powstało paradoksalnie działa na szkodę osób, których stara się chronić bo atakują ludzi w bardzo skrajny sposób i budzą niechęć świata co odbija się rykoszetem. Polityka działania tej instytucji jest po prostu błędna i przynosi efekt odwrotny do zamierzonego. W tak delikatnych kwestiach należy działać z odpowiednim wyczuciem społecznym. Na portalu społecznościowym rozmawia dwóch przyjaciół i jeden do drugiego wysyła ciemnego cukierka M&M po czym pojawia się informacja, że pod lupę bierze go Black Live Matter. Skrajności niszczą ten świat.
0
@MesQueUnClub_87 Ludzi na świecie mnóstwo, tak jak i ogrom różnych charakterów, lecz wspólny mianownik zawsze występuje, a w tym przypadku jest to tendencja do popadania ze skrajności w skrajności.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Owszem i zawsze tak będzie. Dlatego zaprowadzi nas to z powrotem do jaskini.
- słabe czasy -> silni ludzie
- silni ludzie -> dobre czasy
- dobre czasy -> słabi ludzie
- słabi ludzie -> słabe czasy