- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1180 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
5
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1180 Culés
2
Danił Medvedev potrzebuje zwycięstwa z Sinnerem by awansować na 4. miejsce w rankingu ATP. Djoković może maksymalnie spaść na 6. miejsce w rankingu (jeżeli dodatkowo Dimitrov wygra US Open - bardzo wątpię).
0
@barcelonaLM To Djokovic będzie mniej więcej na pozycji Hurkacza?
0
@FcPortoFan1999 mniej więcej tak
2
@barcelonaLM Lubię Meda, ale szkoda że Borges odpadł, prawdziwy tenisowy wojownik
2
@Popitek12 Szkoda ale i tak cud że w tej fazie się znalazł po trzeciej dość trudnej rundzie. @barcelonaLM Szukam pozytywów dla Asa z Wrocławia.
1
@barcelonaLM Sinner - Med to na papierze bedzie early final.
Aczkolwiek inaczej - jak Sinner to wygra to powinien wziac szlema. Med moze wylozyc sie chocby na Saszke.
0
@mekston Chciałbym finału Sinner-Zverev!
0
@FcPortoFan1999 ja Zverev - Medvedev
1
@barcelonaLM Też spoko.Byle ktoś o imieniu Alexander wystąpił w finale! Może być nawet De Minaur!
0
@barcelonaLM Taylor Fritz będzie w finale
0
@barcelonaLM Novak powinien zakończyć karierę w Melbourne czy wygra czy nie. Lepszego miejsca mieć nie bedzie.
1
@Mezocyklon87 Najlepsze wyjście dla niego.Wygrać w Melbourne i zakończyć na szczycie.
0
@Mezocyklon87 Serb to jeszcze trochę pogra
0
@FcPortoFan1999 Serb nie zakonczy kariery po AO 2025
0
@mekston Żeby się nie okazało że będzie przeciągał karierę jak Nadal czy Federer w końcówce.
0
@FcPortoFan1999 Serb to bestia fizyczna nie zapominajmy, ale jeszcze trochę pogra
0
@mekston Tylko że On już zaraz wejdzie w 38 rok życia..a z motywację po potencjalnym 25 szlemie będzie tylko gorzej.
0
@FcPortoFan1999 może mieć, żeby wyśrubować wyniki
Jak będzie zdrowy to kto wie co on jeszcze ugotuje
0
@mekston Śrubowanie wyników to już nie to samo co pobijanie rekordów.
0
@FcPortoFan1999 ale moze chciec jeszcze co nieco ugrac
Wiemy jaka to jest bestia fizyczna
0
@mekston Tylko On niech też nie przesadza z graniem na chama do czterdziestki w sytuacji kiedy będzie miał coraz poważniejsze kontuzje, bo mieć będzie.
0
@FcPortoFan1999 może cisnac - do 40 mysle ze jak najbardziej.
wciaz bedzie jednym z faworytow do tytułów
0
@mekston Będzie jednym z faworytów tylko już ten sezon zaczyna pokazywać że w starciu z młodszymi rywalami będzie problem.Wychodzenie z 0-2 w setach to już nie będzie takie banalne jak było przed 2024 rokiem.
0
@FcPortoFan1999 zobaczymy, moze gotowac jeszcze
0
@mekston W kuchni może gotować, niekoniecznie na korcie.Uważam że jeśli w 2025 roku zdobędzie 25 szlema to już raczej będzie to jego ostatni szlem.
0
@FcPortoFan1999 moze np miec cel po 30 - jesli ugotowalby w roku 2025
0
@mekston Oficjalnie taki cel może mieć, ale wraz z tym złotem na Olimpiadzie...to jak się tak naprawdę zmotywować po zdobyciu 25 szlema po 37 roku życia?
0
@FcPortoFan1999 wlasnie tak - jesli ma zalozenie ze gra 3 lata to moze wlasnie miec taki cel
0
@mekston Zastanawiam się po co mu gra na tych Igrzyskach w 2028?
0
@FcPortoFan1999 a to czy zagra 2028 to zobaczymy - tam moze jakis debelek albo mikst. Turniej best of 3 to inne wymagania i tez jak widzielismy te drabinki to czesto tez smieszne gdzie do gry wchodza deblisci. Plus rund turniejowych mniej.
0
@mekston Jak ma tam zagrać singla to z całą pewnością tylko singla.Nie będzie kombinował jak Alcaraz/Nadal.
0
@FcPortoFan1999 teraz to tylko szlemy go interesuja
0
@mekston Tylko co robić po zdobyciu 25 szlema? 30 szlemów jest w zasadzie mało realne obecnie.
0
@FcPortoFan1999 jak zaklada 3 lata gry to moze miec taki ambitny cel
0
@mekston Jak wygra więcej niż 1 szlema w te trzy lata to będzie po prostu epokowe wydarzenie, bo będzie najstarszym triumfatorem szlema od najpewniej początków XX wieku..
0
@FcPortoFan1999 Fed byl bliziutko 2019 a Serb fizycznie jest lepszy- zapewne pobije rekordy oldbojowatosci
0
@mekston Tylko że Federer po tym słynnym finale Wimbledonu, to już był cieniem samego siebie i sukcesywnie forma spadała i jak już go złapała kontuzja to już mu w zasadzie karierę zakończyła.
1
@FcPortoFan1999 ale Fed to juz wczesniej fizycznie mial problemy - nie gral mączki pare razy.
On byl z troche innej ery - jednak urodzony dobre kilka lat przed Serbem
0
@mekston Bo to jeśli porównać obecny rok Novaka do Federera.To tak jakby Novak był w sezonie 2018 jako Roger.2019-to już był Roger z 37 na 38 rok życia.
0
@FcPortoFan1999 tak nie można
0
@mekston Można można, już to zrobiłem!
0
@FcPortoFan1999 nie, to zły przykład - Fed juz wczesniej pewne rzeczy odpuszczal a jego poziom spadl duzo wczesniej
0
@mekston Tylko Federer właśnie do wieku 37 lat też grał na topowym poziomie poza ziemną nawierzchnią.
0
@FcPortoFan1999 po co się rozmieniać na drobne i zakończyć kariere gdzieś w 1 czy drugiej rundzie po 0-3...
0
@FcPortoFan1999 Federer w wieku 38 lat bez miesiąca omal nie wygrał finału z Novakiem na wimbledonie mając dwie meczowe przy swoim serwisie gdy było 40-15... Do dzisiaj się zastanawiam jaka to się stało.
0
@FcPortoFan1999 nie no u niego zjad nastapil szybciej
Jasne last dance mial jeszcze 2017 i jeszcze AO 2018.
Pamietaj ze Fed to pokolenie early lata 80 te a to duza roznica
0
@Mezocyklon87 Zwyczajnie po prostu nie dał rady powstrzymać nerwów i przegrał przez 40-15 i tiebreaki. @mekston Tylko że Federer, był jeszcze w miarę zmotywowany do gry.Tutaj Ja widzę już tylko co najwyżej szukania na siłę jakichś rekordów..
0
@FcPortoFan1999 zobaczymy ale Serb sam mowil ze chce cisnac wiec motywacja jest
0
@mekston Oficjalnie motywacja jest do grania.Nieoficjalnie-wiek zaczyna podgryzać!
0
@FcPortoFan1999 zobaczymy w 2025, ale to nie jest Federer pod kątem wieku
0
@mekston Tzn. Novak będzie wciąż w gronie ścisłych faworytów w Melbourne.O innych szlemach na razie nie ma co wspominać.
0
@FcPortoFan1999 to na pewno a dalej zobaczymy ale możliwe ze spokojnie jego stac jeszcze
0
@mekston Robię predykcję że zdobędzie 25 szlema i to na tyle jeśli chodzi o szlemy.
0
@FcPortoFan1999 rozmawialismy cos o robieniu predykcji tenisowych
0
@mekston Na US Open 2024 oficjalnie nie będzie.
0
@FcPortoFan1999 przypominam tylko
0
@mekston Ta predykcja z Novakiem to jest moje oficjalne stanowisko!
0
@FcPortoFan1999 czyli to nie predykcja?
0
@mekston Dokładnie tak.To moje stanowisko a nie predykcja!
2
@mekston @FcPortoFan1999 dzięki Panowie za kolejną gorącą dyskusję
0
@FcPortoFan1999 kombinujesz, ale uwazaj z innymi. Tutaj bedzie fatalne stanowisko raczej
0
@barcelonaLM Trzymiej. @mekston Sądzisz że przebije te 25 szlemów?
0
@FcPortoFan1999 spokojnie ma szanse
Na sam Wimbledon bedzie mial ze 3 okazje. Australia najblizsza i pewnie kolejna.
0
@mekston Wimbledon to ostatnio jest turniejem jednego Pana...w Australii jest taki pewien Włoch który już wie jak go pokonać.
0
@FcPortoFan1999 Serb będzie negocjował grę w sesji nocnej
On by wolał z Sinnerem w sesji nocnej
0
@mekston Niech gra w sesji dziennej :)
0
@FcPortoFan1999 będzie preferował nocną
0
@mekston Rozumiem że z powodu tego że za bardzo słoneczko w główkę grzeje?
0
@FcPortoFan1999 tak, woli wieczorem grać w Australii
0
@mekston W Nowym Jorku gra w nocy ostatnio mu nie pomogła..
0
@FcPortoFan1999 W Nowym Jorku to on miał często różne problemy
0
@mekston To chyba jego najsłabszy szlem obecnie do grania.Myślę że Roland Garros jest dla niego bardziej sprzyjające.