La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1747 Culés

0

Swoją drogą trener u-21 Hiszpanii też odklejony. Pierwotnie wcale nie powołał Torre bo za słaby a teraz w obliczu kontuzji fermina wystawia go w 1 składzie i nagle Torre już jest dobry.....

0

@Xxxbarca4ever na treningu zobaczyl że to diament

0

@Faro dokładnie tak było

2

@Xxxbarca4ever ale to akurat bardzo dobrze że Torre złapie jakieś minuty, bo w klubie będzie mu o nie niezwykle ciężko.

0

@Dankho94isback dobrze oczywiście, tylko czemu 2 dni temu był za słaby na kadrę 20 kilku osobowa a teraz wychodzi w 1 składzie . W 2 dni forma eksplodowała?

0

@Faro Jest jedynym trenerem który to zobaczył.

1

@Xxxbarca4ever po prostu uznał że nie ma innego pomocnika o takim profilu jak Fermin. Pewnie miał w planach wpuścić od 1 minuty Fermina, Fermin mu wypadł więc stawia na Torre, dla mnie jest w tym logika :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?