- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1317 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1317 Culés
2
Ale mi się wyświetliła akcja na tt. Koleś kupuje dziewczynie wycieczkę na mecz w Madrycie i na mecz we Włoszech a ona ma pretensje bo woli dwa mecze w Madrycie. Kibice Realu to jednak mają w głowie same trociny.
Tutaj jej wpis. Komentarze są niezłe.
https://x.com/paulinarzadek/status/1831788784763183164
0
@ObiwanKenobi Ależ upośledzone pokolenie wyhodowano
8
@ObiwanKenobi kibicowanie Madrytowi jednak zoobowiązuje do bycia mądrym inaczej
10
@ObiwanKenobi Musiałem wyjść po 3 odpowiedziach, bo mi IQ zaczęło spier...
Dlatego szanuję moich pracowników, oni są głupi ale się tego nie wstydzą. A ona jest głupia, ale udaje, że nie i próbuje swoją głupotę opakować w mądre słowa
0
@ObiwanKenobi Z tego co tam wyczytałem to to jednak nie jest tak do końca, bo to był jej prezent urodzinowy, mieli już wszystko zaplanowane i on nagle chciał wciskać wyjazd do Włoch, gdzie nie taka była umowa. Jedynie śmieszy jej agresja xD. Przede wszystkim to nwm po co niektórzy mają potrzebę chwalić się swoim życiem i problemami w internecie. Tak to robi z chłopa publicznie jakiegoś debila.
1
@DonCarletto A skąd wiesz czy tak było, że mieli wszystko zaplanowane? Bo ona tak napisała?
Ale oczywiście swój swego zawsze będzie bronić, a zwłaszcza kibice największego ścieku piłkarskiego
1
@DonCarletto Umowa? Jak czytam to to był prezent od niego a ona nie chce jechać dodatkowo do Włoch więc jaka umowa?
Może umowa była, że pojadą do Madrytu a on dodatkowo kupił też wycieczkę do Włoch. Normalny człowiek by się jednak z tego cieszył.
Edit: teraz spojrzałem na nick i już wszystko jasne XD.
0
@ObiwanKenobi Czyj nick?
0
@konrad1661 Przecież ja nikogo nie bronię xD. Wręcz ją potępiam.
0
@DonCarletto na Twój nick
0
@ObiwanKenobi No i co z tym nickiem?
0
@ObiwanKenobi co za kretynka. Inaczej tego nazwać nie mogę. Reszta jej tweetów to też jest hit. XD