La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1528 Culés

0

Czy ma ktoś z was steam decka?
Bo kupiłem i jestem rozczarowany, większość gier w której chciałem zagrać nie działa.
Wiedzmin 1 steruje się tragicznie a 2 wogole nie działa. Gothic 1,2 i 3 nie działa
Jedynie Archolos funkcjonuje.
Tyle pieniędzy wydanych a nie ma w co grać...

0

@Krystian1588 Kupiłeś steam decka bez minimalnego zasięgnięcia informacji o nim? :p https://www.steamdeck.com/pl/verified

0

@marcin62 słyszałem dużo pozytywów :)
czysto teoretycznie playstation remote trzeba mieć ciągły dostęp do sieci więc odpadł bo u mnie w robocie tragiczny zabieg...
Lenovo legion nie dość że drogi, to bateria słaba więc siłą rzeczy steam najbardziej pasował

0

@Krystian1588 no ale żeby nie sprawdzić czy fajnie obsługuje? :D szczególnie że valve daje te certyfikaty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?