La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 656 Culés

3

Idzie się stęsknić za ligami podczas takiej reprezentacyjnej przerwy ;)

1

@FcPortoFan1999 a daj spokoj, te mecze reprezentacyjne to powinny byc rozgrywane w innych terminach, moze na koniec sezonu. Co to za przygotowanie jak zawodnicy widzą sie tydzien i z tego selekcjoner ma skleic druzyne. Wszystkie mecze rozgrywane o jednej porze i tak naprawde fajerwerkow to nie ma, zero emocji

0

@Lanosss Przynajmniej ligi się tak łatwo nie znudzą ;)

0

@FcPortoFan1999 nie znudzą, ale wkurzające jest kiedy druzyna zlapie forme i trafia sie przerwa i pozniej albo ktos kontuzjowany albo zmeczony i od nowa trzeba sie rozkrecac. Wina lysego Gianniego i rudego Zbyszka

0

@Lanosss Rudy Zbigniew i tak nic z tym nie może zrobić bo jest zależny od łysego i Słoweńskiego prawnika udającego działacza..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?