- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1487 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1487 Culés
1
Ciekaw jestem jak się potoczy przyszłość Gyokeresa. Zeszły sezon ponad 40 goli i ponad 10 asyst. W tym 4 kolejki i 7 bramek plus asysta w lidze. Drugi mecz w kadrze w lidze narodów i mamy 2 gole i 2 asysty. Sumując wszystkie oficjalne mecze w tym sezonie mamy 7 meczów, 9 goli i 6 asysta. 7 meczów i 15 razy udział przy bramce.
0
@escarabajo Tylko PL stać żeby go kupić. United czy Chelsea idą po każdego, więc obstawiam taki ruch.
0
@escarabajo Mało topowych klubów co teraz potrzebują napastnika.
0
@DonCarletto choćby Real, który w zasadzie 9 nie ma.
@KrwawiaceoczyVEB tez prawda:)
0
@escarabajo Ma 9, no chyba, że Vinicius by odszedł. Dodatkowo Real by w życiu za niego nie dał tyle ile chce Sporting.
0
@DonCarletto a kto jest typową 9 teraz w Realu? Bo chyba ani Mbappe ani Vini?
No kwoty są chory tak czy inaczej. Zobaczymy czy wyląduje w „topie” czy jednak jak Osmihen.
0
@escarabajo Nie powiedziałem, że ktoś jest typową, tylko, że ta pozycja jest zajęta i musiałby ktoś odejść.
0
@DonCarletto no w mojej opinii „ta pozycja jest zajęta” absolutnie noe wyklucza „Real potrzebuje topowej 9”.
0
@escarabajo Nie ważne dopóki na taką 9 nie ma miejsca.
0
@DonCarletto myślisz że przyjmie się gra dwoma zawodnikami tak bardzo lubiącymi schodzić na lewą stronę? Tak na dłuższą metę.
0
@escarabajo To się okaże.
0
@DonCarletto no to oczywiste, przyszłość przyniesie odpowiedź, pytam jednak o Twoją prywatną opinię.
0
@escarabajo Nie mam opinii, bo nie lubię strzelać ślepakami- co będzie to będzie.
0
@DonCarletto git:)