- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1627 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
55 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1627 Culés
7
Pomijając ten artykuł Miguela o Xavim i treningach. To narracja jaka powstała jest śmieszna. Xavi w jednym sezonie zdobył 2 puchary. Ale podczas niego trenowali pilates i grali tylko w rondo na treningach :) Puchary się wygrały same. Ciekawe jak trenowali śmietnikowi jak mieli kilkanaście pkt straty w lidze....
0
@PatrykBarca a jaka narracja powstała? To piłkarze stwierdzili
0
@Faro Kilka artykułów bylo o tym. Plus wypowiedzi piłkarzy takie jakby nie wiadomo skąd.
0
@PatrykBarca nie ma żadnej narracji, to tylko ego Xaviego. Pedri i Lewy powiedzieli prawde i stąd artykuly. Nikt nie mówił, że trenowali w bierki a że trenuja ciężej teraz co widać nawet po filmikach na youtubie, więc ja im wierzę
0
@Faro Po pierwsze to nie żadne ego bo Xavi nie wypowiadał się w tym temacie. I nigdy nie wypowiedział się źle o klubie po zwolnieniu w takim stylu. A narracja jest bo nawet jeżeli trenują ciężej w co uwierzyć mogę bo założenia są jakke są. To nie sama "ciężkość" treningów wpływa na wyniki. Bo by wtedy zawsze wygrywali Ci co najwięcej trenują :)
0
@PatrykBarca chodzi o to że nie dojeżdżali fizycznie, nie mieli siły biegać w drugiej połowie, a teraz mają i pressują i biegaja a u Xaviego klepali, tak jak klepali w dziadka na treningach tak samo i na meczach. A Xavi sie nie wypowiada ale jego otoczenie rzekome i Miguel jego ziomal.
Przypomnij sobie te memy z siłowni gdy nie wiedzieli jak robić pompki
1
@Faro Ty sam jesteś memem. Już Ci wyjaśniłem. Zdobyli 2 trofea. Nie da się tego zrobić nie trenując. Ani nie biegając. Więc te teorie są przesadzone i tyle.