La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1273 Culés

5

Patrząc na to co się dzieje na południu to człowiek jeszcze bardziej docenia pracę strażaków, żołnierzy, policjantów.
@fart @mrboom

konto usunięte

10

@Kgorecki2500 W 97 moja jednostka wojskowa brała udział w pomocy na podkarpaciu. I teraz wyobraź sobie. Służyłem w 5 Batalionie Piechoty Górskiej w Rzeszowie. Dwa tygodnie przed tą katastrofą, mieliśmy wymianę żołnierzy z Francji.Tzn. MY do nich na dwa tygodnie , a Strzelcy Alpejscy do nas. Z naszej strony wyglądało to tak, że pojechaliśmy w Alpy ,na wspinaczkę i narty ,tydzień, a potem miał być luz. Czyli zjazd nad Morze Śródziemne i w zasadzie turystyka. I właśnie wtedy przyszły wiadomości z Polski, co się dzieje i skrócili nam wakacje. Jednego dnia w słonecznym St. Tropez ,a w drugim siedzisz ujebany po pachy w błocie i wyciągasz martwe krowy z zalanej obory. Takie klimaty.

0

@sevs Ja ogólnie bardzo mocno rozważam czy po studiach nie iść do wojska. A na pewno w następne wakacje będę chciał pójść na tą dobrowolną zobaczyć chociaż trochę jak to wygląda (bo trzeba jednak brać poprawkę, że to ma kogoś zachęcić do dłuższej pracy więc no)

konto usunięte

2

@Kgorecki2500 Zawodowe wojsko ma więcej do zaoferowania niż poborowe, w którym ja służyłem. Więc spróbuj. Ja nie żałuję, trafiłem do jednostki gdzie tzw "fala" już wymierala, a sama jednostka oferowała oprócz standardowych ćwiczeń, dodatkowo wspinaczkę wysokogorską i jazdę na nartach. A że 99% z nas nikt na nartach nie jeździł, to w Bieszczadach na obozie jak ktoś by sfilmował nasze próby jazdy na nartach, to dzisiaj na social mediach te filmiki osiągnęły by już miliony wyświetleń. To była masakra.

0

@Kgorecki2500 wydaje mi się, elze jesteś zbyt inteligentny na wojsko
Ale próbuj :)

0

@mrboom Nie takich inteligentnych przerabiali :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?