La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 738 Culés

0

Macie jakieś reklamy, które wyjątkowo Wam nie przeszkadzają pośród reklam na wzdęcia, wszelkie choroby itd.? Przypomniałem sobie o tej reklamie PZU z Dorocińskim, który jest moim ulubionym polskim aktorem i czasami spoty reklamowe potrafią być przyjemne. Ale to musi grać w niej ktoś, kogo lubię, musi być użyta jakaś przyjemna piosenka, musi być przyjemna wizualnie, albo wszystko naraz.

PZU z Marcinem Dorocińskim


Świąteczna reklama Huawei z wyjątkowo przyjemną piosenką

Calzedonia z Mariangelą Bonanni

1

@PatrychoO W ogóle nie lubię reklam i im bardziej są natarczywi tym bardziej mnie zniechęcają do zakupu danej rzeczy. To taki twór kapitalistyczny, który jest całkowicie zbędny w moim życiu.

2

@PatrychoO Obecnie mam wrażenie że każda reklama jest głupsza niż poprzednia. Kiedyś w reklamach ubrań czy perfum były ładne dziewczyny. Teraz to jest tak gruba sprawa że aż się wylewa z ekranu. Szczerze mówiąc nie wiem jakim cudem takie reklamy mogą kogokolwiek zachęcić do zakupu czegokolwiek.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?