La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1685 Culés

0

UEFA:
"Zmieniamy format LM, żeby było więcej szlagierowych spotkań."

LM - 1 kolejka (18 spotkań) i "szlagierowe" mecze.
1. AC Milan - Liverpool.
2. MC - Inter.
Noooo...różnica w **uj.

0

@norbi77 akurat jest dużo więcej ciekawych spotkań
Z 1 kolejki to jeszcze np
PSG - Girona
My - Monaco
Arsenal - Atalanta
Atletico - Lipsk
W poprzednim formacie mogliśmy o czymś takim pomarzyć

0

@Pnog37
"Szlagiery"...te co wymieniłeś nimi nie są.

0

@Pnog37 to są te hity niby?

1

@norbi77 Ja tam widzę różnicę.
Szlagiery Barcy w fazie grupowej 23/24:

Mocni rywale Barcy faza grupowa 23/24:
- Porto x2

Szlagiery Barcy w fazie grupowej 24/25:
- Bayern
- Borussia

Mocni rywale Barcy faza grupowa 24/25:
- Atalanta
- Monaco
- Benfica
- Brest

3

@norbi77 według mnie to nawet mniej chodzi o szlagiery a po prostu o zwiększenie różnorodności spotkań i to jest największy plus tego nowego formatu. To granie w grupach składających się z 4 zespołów już od jakiegos czasu było po prostu nudne.

1

@norbi77 bo w tamtym formacie miałeś co kolejkę mecze takie jak City - Inter. Mi nawet nie chodziło o jakieś hity na miarę finału, a po prostu ciekawe mecze, z dwoma niezłymi drużynami, właśnie takie jak np. Barcelona - Monaco. i to w każdej kolejce, w poprzednich latach miałeś jakąś jedna grupę śmierci, gdzie faktycznie były przyzwoite mecze ale oprócz tego nie było nic ciekawego

0

@norbi77 W końcu nowa LM, czekałem na to.
VeB!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?