- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1246 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
3
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
9 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1246 Culés
0
Możliwe, że powrót na Camp Nou będzie w lutym.
5
@blakkudium Laporta kłamca, stare znałem.
4
@blakkudium no i dobrze, bo jak czytałem, ze rezygnują z iluś tam rzeczy, byle zdążyć n grudzień, to już się ciśnienie podnosiło.
2
@Rewolucja123 Oj tam, socios nie przeszkadza to.
1
@blakkudium ale ktorego roku?
1
@PatrychoO nigdy w planach nie było zagrać w tym roku. Z niczego nie rezygnuja, to po prostu brednie/polityka/propaganda Laporty.
@negreanu pytanie czy Socios w ogóle cos przeszkadza
0
@tbas W planach pewnie nie było, ale w gadaniu populizmów już tak.
0
@Rewolucja123 widocznie działa.
1
@Kamiloos Specjalnie nie podali, żeby zostawić sobie furtkę na późniejszy termin, gdyby się opóźniło.
0
@tbas Jakby powiedzieli, że muszą sprzedać klub to podejrzewam, że byłaby reakcja jakiej od dawna nie widziano. Tak to jakoś nie specjalnie się angażują co pokazują ostatnie lata.
1
@blakkudium to było wiadome że się nie wyrobią, czytałem że żeby była szansa na wcześniejszy powrót to musieliby z kilku rzeczy zrezygnować to lepiej poczekać
2
@blakkudium grudzien zawsze był najbardziej optymistyczny.
to ze wejdziemy w tym sezonie i tak będzie sukcesem przy skali inwestycji i problemów z mieszkańcami okolic stadionu.
Siedzę w budowlance od lat i śledzę co 2-3 dni postępy prac na stadionie i idzie im to nad wyraz dobrze. Praktycznie nie widać opóźnień lub jak sa to min według tego co było w zapowiedziach.
Plany pokrzyżowała potrzeba dodatkowej rozbiórki części stadionu i trybun które miały zostać.
1
@blakkudium W lutym ale 2026