La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1671 Culés

1

Teraz czas na pierwszy popis w kryzysowej sytuacji i korekty taktyczne Flicka. Zobaczymy co wymyśli bo narazie nie jest dobrze i błąd cały plan A wyrzucił do kosza.

2

@ViscaelBarca2007 co ma wymyślić? Gramy cały mecz w 10

0

@Pnog37 zmiany, korekty ustawienia, ról zawodników. Nie mów mi, że trener może teraz tylko ręce rozłożyć i czekać na wyrok. Można działać albo nas poddać jak w meczu z PSG.

1

@ViscaelBarca2007 patrząc na ławkę rezerwowych to sorry ale plan a może być jedynym no bo z całym szacunkiem, ale tam szału nie ma

0

@ViscaelBarca2007 masz trochę racji, ale my nawet nie mamy ławki, żeby zmiany robić. Tutaj tylko jakieś przebłyski mogą nas uratować

1

@Pnog37 łatwo na pewno nie będzie choć o trenera „premium” można wymagać trochę więcej i czasem jakiś nieoczywistych rozwiązań. Zobaczymy co będzie, ale narazie trzeba chociaż do przerwy dotrwać bez straty bramki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?