La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1569 Culés

2

Wina Garcii? Obejrzałem powtórkę z 5 razy. Garcia pokazuje się do gry, ale ma chłopa na plecach. Gdy odpuszcza, dopiero dostaje podanie. To podający musi wiedzieć czy kolega ma plecy czy nie. Garcia odpuścił te wyjście, bo wiedział, że ktoś go kryje, a jest już bardzo blisko bramki. To MATS wybrał po prostu debilne zagranie przez środek na krytego cały czas obrońcę i zrobił to w złym momencie, a miał do tego dwóch partnerów kompletnie nie pilnowanych po bokach boiska. Czasem nie ogarniam tego niepotrzebnego podejmowania ryzyka.

0

@BorzyKrzys jedyna wina Erica w tej akcji to faul na czerwona, mógł go puścić nawet kosztem straty gola. Ter Stegen w tym meczu był fatalny. Nie rozumiem tak ryzykownych zagran. Korzyść z nich jest nikła albo praktycznie żadna w stosunku do podejmowanego ryzyka

1

@Kinginiesta Kontakt nie był jakiś szczególny. To nie Araujo jak wykosił od tyłu. Myślał może że uniknie czerwa bo z boku byli koledzy. Ciężko takie coś oceniać na szybko. Gdyby odpuścił dostałby też bure, że nie zareagował. To nie jest zero jedynkowe.

1

@BorzyKrzys ciężko w ułamku sekundy ocenić ryzyko i kalkulować, jednak w mojej opinii zrobił źle, lepiej grać w 11 i próbować odrobić niż grać praktycznie cały mecz w 10, też wydaje mi się że gdyby Eric go puścił to gość nie miał klarownej sytuacji strzeleckiej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?