La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1002 Culés

0

Pomijając fatalnego Stegena to reszta piłkarzy też wczoraj grała bardzo słabo.
Inigo kryminał w obronie przy drugiej bramce.
Pedri bardzo niedokładny i kilka głupich strat,w ofensywie totalnie nic nie dał
Lewandowski dramat
Casado biegał za dwóch ale w rozegraniu sobie nie radził
Raphinhia na skrzydle bezużyteczny.

I jeszcze jeden fakt że grając jeszcze w jedenastu do 10 minuty też nie wyglądało to dobrze.

0

@Roobo Cubarsi też zawalił orzy tym drugim golu, wyskoczył do przodu, a nie przewidział, ze piłka wcale nie zamierza do tego zawodnika. Razem z Martinezem to zawalili.
Reszte zawodników ciężko ocenić, caly mecz w oslabieniu na tym poziomie...
Niestety wlozone dużo sił, obwiam sie, ze może nam ich niedługo zabraknąć

0

@LukaszFan Cubarsi wyskoczył i krył swojego bo piłka naprawdę leciała blisko tego pierwszego ale to bez znaczenia.
Inigo nie dość że złamał linię spalonego to jeszcze całkowicie nie ogarnął gdzie zawodnik Monaco biegnie.
Całkowicie bramka na jego konto.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?