La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1713 Culés

2

Powiedzmy że ten bydlak z białego arteona dostanie w Polsce najwyższy wymiar kary za to co zrobił czyli 12 lat, to w wieku 38 by wyszedł z pierdla i jeszcze jest młody.A cała rodzina ma zniszczone życie i zdrowie w tym strata ojca dla dzieci i męża tej biednej kobiecie.Sorry ale kurwa mać! nie może być takiej niesprawiedliwości.

2

@Cygan BRC jest i będzie. Bo twój budżet decyduje o tym na ile pójdziesz siedzieć. A nie paragrafy.

konto usunięte

0

@DiSBlaDE Paragrafy też, bo wg prawa 12 lat to maksymalna kara za to co on zrobił.

1

@TheNekro94 ale jej nie dostanie, gdyby to zrobił ktoś kogo nie stać na solidnych prawników pewnie by tak było.


0

@DiSBlaDE Tylko że on nawet nie jest jakiś majętny żeby sobie kupić tylko kilka lat do odsiadki.To za głośna sprawa na jakiekolwiek matactwa.

1

@Cygan BRC 12 lat to maks a wyjdzie po 4 albo 6
Młody człowiek
Dobre sprawowanie
Resocjalizacja
I cyk na wolności

0

@DiSBlaDE Po pierwsze ten kretyn to pustak a po drugie tu prawnicy już nie pomogą, za gruba sprawa.

0

@Cygan BRC Wypadek ze skutkiem śmiertelnym, nieudzielenie pomocy poszkodowanym, ucieczka z miejsca zdarzenia
Jak nie dostanie co najmniej 10 lat to żyjemy w buszu

0

@Krzysztof1987 Ale to recydywa,z kilkoma sprawami w toku.Aż nie wierzę że po 4 by wyszedł.

1

@Cygan BRC mam nadzieję, ale wiem jak to się skończy.

2

@Cygan BRC może uda się przez czas odsiadki inny więźniom przekonać go by odszedł na inny świat.

0

@LeoMessiiBarcaPepa tak jak w Albani. Prawo do zemsty, i do dziś tysiące ludzi ukrywa się przed rodzinami ofiar.


0

@DiSBlaDE Nie życzę nikomu śmierci ale dla takiego śmiecia bym zrobił wyjątek.

0

@vangoor Te 10 to jest naprawdę minimum.

1

@Cygan BRC niby trzeba dać drugą szansę, on miał już przynajmniej kilka. Więc chyba ok. Nie wiem jak u ciebie. Akurat w moim przypadku nie miałbym skruchy, wyrzutów sumienia. Do pala na rynek i niech się publika bawi.

konto usunięte

0

@DiSBlaDE on nie zachował się jak człowiek, więc nie idźmy w jego ślady. Wasze pomysły na kary są nieludzkie.

0

@J4no zgadza się. Ale tylko nieludzkie kary są wstanie powstrzymać w polskim społeczeństwie takie bandyctwo.

Prawo u nas kuleje tak bardzo, że szkoda słów i czasu by to opisać.


1

@Cygan BRC Powinien dostać dożywocie. On regularnie przez lata jeździł samochodem będąc pozbawionym prawka. Resocjalizacja takich ludzi nie powinna obejmować, co najwyżej łagry do końca życia jak u ruskich. Jedyna rzecz z jaką się u nich zgadzam ale postępowy zachód tego zabrania. Tam w więzieniach mają więcej wygody niż 90 % społeczeństwa

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?