- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1246 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
3
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
9 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1246 Culés
2
"To już pewne. Iga Świątek nie wystąpi w turnieju WTA 1000 w Pekinie."
Słusznie, skończyć z walka o 1-ke. Gra wszystko by tylko pozycje utrzymać. Czas się skupić na regeneracji ale i na pracy nad rozwojem jako tenisistka, gra wszystko i na treningi i poprawę nigdy nie ma czasu. Dla mnie Iga może nawet wrócić dopiero w styczniu i oddać 1-ke. Jeśli to ma pomóc jej rozwinąć się i w przyszłym roku być jeszcze lepsza. @michal26 @FcPortoFan1999@FcPortoFan1999 @adi7adi8
0
@tbas Mówiłem o tym wczoraj wieczorkiem już.Coś mi się wydaje że pomimo odpuszczenia sobie Pekinu, to w innych turniejach kończących Iga już wystąpi.W szczególności na turniej mistrzyń.
0
@FcPortoFan1999 nie wiem, może. Ale na pewno Iga od RG diabelsko się męczy i niech robią co uważają za słuszne. Jeśli to zmęczenie niech odpoczywa, jak braki techniczne i innego stylu, poprawy aspektów czytaj serwis, niech trenuje.
4
@tbas ptaszki cwierkaja, że od USO Iga nie trenuje już z Wiktorowskim i prawdopodobnie będzie nowy trener.
1
@tbas Może lekkie zmęczenie ciągłym wygrywaniem? Jednak szansa na trzeci z rzędu sezon z fotelem liderki rankingu, u Kobiet to oprócz Sereny się za często nie zdarza. @barcelonaLM Wiktorowski obejmie Asa z Wrocławia-Pog.
0
@barcelonaLM szczerze rozwój jest średni, gra na pewno lepiej niż rok temu, poprawiła serwis, ale czegos brakuje. Może nie że kończyć współpracę ale dodać innego trenera do sztabu. Djoko to z 3 ma.
0
@tbas Brakuje czegoś aby poprawić forehand na szybszych nawierzchniach, a nie że rywalki obijają tę stronę praktycznie bez odpowiedzi.
0
@FcPortoFan1999 nie no chyba za mało wniosków masz. Dużo parametrów leży u Igi, serwis poprawiła ale druga część sezonu znowu znacznie gorzej, lubię słuchać jednego z komentatorów i on często powtarza bez hejtu, Iga ma jeden plan i brak cierpliwości, cały czas chce szybko kończyć wymiany.
0
@tbas Na nawierzchni szybszej od ziemnej-jak najbardziej tak.Iga, co dziwne nie lubi przesadnie długich wymian.
0
@FcPortoFan1999 no i to błąd, rywalki czekają bardziej aż Iga zacznie popełniać błędy, bo jak Iga zaczyna odpływać to sama się wykańcza
1
@tbas W sumie bodajże jak ostatnio też spadnie z pierwszego miejsca w rankingu to potem było już lepiej chociaż przez pewien czas więc coś w tym jest też pewnie.
2
@tbas Co jest dziwne.Jej idol Nadal właśnie bardzo lubił takie długie wymiany z głębi kortu.
1
@barcelonaLM chyba czas na zmianę