La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1380 Culés

0

Za rok Yamal tylko trzeba dowieźć ta lige i najlepiej puchar i jak najdalej w LM. Kij z tym Viniciusem moze to wywola spięcia w Realu

0

@Faro
Jak to jest, że napięć w Realu szukają wszyscy i wszyscy oczekuja, że Mbppe nie wypali, bo ma EGO, a poki co tylko Rodrygo narzeka reszta robi swoje i ostatni mecz ligowy przegrali rok temu. Z Atletico na wyjeździe. O kurde w niedzielę derby Madrytu na Metropolitano xD

1

@AmigoBlancos Bellingham tez ma ego, tu wystarczy obejrzec ten jego serial jak sie jara ze zdobyl gola czy golden boya. ZP tez by chcial. Rodrygo to akurat z Viniciusem sa ziomami. A Carvajal pewnie tez niefajnie sie czuje ze caly Real pompowal Viniciusa a o nim nikt nie mowil jako o kandydacie. Kampania Realu znowu pomaga wygrać

0

@Faro Nie zapominaj o KMŚ gdzie Barcelona nie zagra - oczywiście to nie będzie raczej najważniejsze bo jest jeszcze przede wszystkim Liga Mistrzów ale niestety uważam, że za samo wygranie La Liga Lamine Yamal nie dostanie Złotej Piłki.

Chyba, że wydarzyłby się splot jakiś serio nieoczekiwanych i dziwnych rzeczy w postaci sensacyjnych zwycięzców LM i KMŚ, a indywidualnie nikt bardzo by się nie wyróżnił ale w to to chyba nikt nie wierzy tym bardziej, że taki Haaland zjada póki co PL, a Kane nie myśli odpiszczać w walkach o korony króla strzelców.
Z sytuacji którą wyżej opisałeś wystarczy, że Real wygra LM i/lub KMŚ i tyle z ZP dla kogoś innego.

0

@Stinger_ nie wazne, Yamal robi cuda na kiju, w tym sezonie żaden inny pilkarz tego poki co nie pokazuje. Zdobędzie te dwa trofea i jak utrzyma poziom to ma autostrade do wygrania.
Rodri wyleciał wiec kandydatow z City automatycznie ubywa

0

@Faro Jak nie ważne? Myślisz, że zakładając, że Real Madryt wygrywa LM, a Złotą Piłkę dostanie ktoś inny? W jakim Ty świecie żyjesz.
Teraz mieliśmy ME, a i tak najbliżej ZP jest Vinicius Junior, który na CA nic nie zdziałał.

3

@Stinger_ @Faro jesli Real zgarnie LM to Mbappe ew znowu Junior

Jesli City np wygraloby a Haaland ladowalby gole to Norweg to weźmie

We wrzesniu pisanie o ZP za rok 24/25 jest nie na miejscu. Moze sie wydarzyc baardzo wiele.

1

@mekston Oczywiście - mi tylko o to chodzi, że samo wygranie ligi to prawdopodobnie będzie za mało na zdobycie ZP chyba, że jak pisałem wyżej w LM czy KMŚ będą sensacyjne rozstrzygnięcia, a sam Yamal będzie trzymał poziom cały rok robiąc do tego wielkie liczby.

Mimo wszystko ważne będzie kto co wygra i takie są niestety fakty. Ale prawda, że teraz w tym momencie sens pisania o ZP 2025 jest bezcelowy bo dopiero zaczął się sezon.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?