La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 991 Culés

2

Czy sędzia wczorajszego meczu Barcelona-Getafe, przypominający mi swoją drogą, Gianniego Infantino, słynie z tego, że kartki zostawia w szatni? Bo jeśli nie, to mamy przykład polowania na kości zawodników Barcelony z przyzwoleniem sędziego. Każdy wie jak gra Getafe i normalny sędzia od początku próbowałby kartkami pohamować agresywne faule, żeby piłkarzy zniechęcić do kolejnych ostrych starć.

1

@KamQiX Getafe o dziwo nie było gorsze niż Villarreal

0

@vangoor I całe szczęście, bo ten sędzia nie ogarniał. W sumie nie ogarnia 90% arbitrów w La Liga i to jest straszne. Jak ma nie być urazów skoro przeciwnicy często bazują głównie na brutalnej grze

0

@KamQiX akurat wczoraj bardzo dobrze sędziował. Getafe faulowało ale nie były to. Brutalne faule

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?