La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1348 Culés

0

Zaczął się już sezon na narzekanie na nową fife przez ludzi, którzy nie grają w to już od paru lat?

0

@kondzix2115 tylko PES! oczywiście ten sprzed 2/3 lat.

3

@Bobo25 PES 2013 był zajebisty. 6 też cudowna. No i ogólnie byłem fanem PES-a. Odkąd ten efootball wjechał to konkurencja Fify przestała istnieć.

0

@szymonekk "Odkąd ten efootball wjechał to konkurencja Fify przestała istnieć."
Dla mnie wtedy skończyła się piłka jako gra (elektroniczna).
Od tego czasu od święta zagram jeszcze sobie jakiś meczyk w PESa chyba z 2020 r. (lub 2021) ostatniego grywającego.
A co do Fify to w tą arkadową grę przestałem grać chyba gdzieś w okolicach 2014/15 roku. Póżniej co roku jak widziałem filmiki z tej gry zręcznościowej to tylko się śmiałem.

0

@kondzix2115 ja sobie wykorzystałem to 10h z EA Play i szczerze to super mi się grało. Też mi się podoba bardzo to ustawianie taktyki i te nowe role też się fajnej spisują, bo faktycznie piłkarze biegają tak jak ich ustawisz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?