- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1826 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
164
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1826 Culés
3
Za dużo zmian dał Hansi + widać że nie każdy młody zawodnik to będzie wymiatacz (Martin i Dominguez dzisiaj lipa zupełna), Osasuna zasłużenie wygrała tylko czy chociaż raz może być bez kontrowersji tylko ktoś nas musi przekręcać? Nie powinno być drugiej bramki dla gospodarzy, przecież to ewidentny faul był chociaż w sumie czego ja oczekuje od ligi która nawet nie stara się udawać kto może więcej
0
@FCBMati10 Zmiany może i ok. Ale.. Trzeba mierzyć siły na zamiary. Przy tak drastycznych zmianach, plus to że graliśmy na wyjeździe i to u rywala, który u siebie nie lubi przegrywać To może właściwe byłoby, cofnięcie się i zabezpieczenie bramki, niż pchanie się do przodu gdzie nie było zgrania i pomysłu.
0
@sevs dokładnie o to mi chodziło, zbyt drastyczne zmiany i zaburzenie szkieletu drużyny poprzez nawpychanie Victora, Domingueza czy Martina + mecz wyjazdowy z ekipą może nie jakaś dobrą ale na pewno zawziętą. Bardzo głupia decyzja zwłaszcza ze potem ratowaliśmy się przecież tymi którzy mieli odpoczywać więc w sumie same wady. Powiem jeszcze że tak jak Dominguez dzisiaj był bardzo słaby to ten Martin juz od samego początku mi się nie podoba i dziwi mnie to że dostaje więcej szans jak Fort, nie widzę Gerarda na dłuższą metę w Barcy, Domingueza raczej też nie ale jemu może bym kiedyś dał więcej szans
0
@FCBMati10 jedno jest pewne Domiguez drugim cubrasim nie będzie, chlop wydaje sie bardzo wolny i malo zwrotny, zresztą cubrasi tez forma bardzo słaba co tylko spotęgowało i unaoczniło wyjęcie Inigo z duetu. Martin dla mnie to jest jakaś pomyłka słaby technicznie, zagubiony wygląda bardzo słabo a ma juz 22 lata wiec junior z niego żadny. Pena niby nie zawalił bramki żadnej, ale z nim z tylu brakuje pewności bo on sam wygląda jakby bał się każdej akcji przeciwnika.
0
@Seledynowy to że Pena się nie nadaje to wie każdy kto oglądał spotkania w zeszłym sezonie jak Ter Stegen miał kontuzję, dziś akurat nie mógł myślę nic więcej zrobić ale oczywiście brakuje mu pewności a to się odbija na linii defensywy. Cubarsi zagrał też słabo i pokazał że do roli lidera defensywy jeszcze trochę mu brakuje, a przez to ze i on nie dał rady to cała reszta linii też zagrała bardzo źle. Możliwe że z Inigo, Dominguez wyglądałby lepiej chociaż tak jak mówiłem, on i Martin nie nadają się na poziom Barcelony i nie sądzę by w najbliższym czasie coś się miało w tym temacie zmienić.