- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 585 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 585 Culés
0
Flick wczoraj przesadził z rotacjami w składzie. Chyba wszyscy się zgodzimy że odpoczynek dla Yamala czy Rafy był konieczny,ale okazji do odpoczynku w wygrywanych meczach było dużo, a zmian brakowało. Drugą sprawą jest sprawa kontuzji szczególnie w formacji obronnej. Trzech młodzików nie uciągnie najważniejszej formacji w ekipie nawet z Osasuną. I na koniec trzecia sprawa. Słaba postawa liderów we wczorajszym meczu. Pedri, Lewy,Ferran zagrali słabo,powinni dać więcej drużynie pewnie Flick też na to liczył. Wiedział że Pena coś wpuści, ale pewnie zakładał że kreatorzy coś wcisną..
No nic, teraz LM, powinno być lepiej.
0
@konajoncek Zdecydowanie przesadził z taką drastyczną rotacją.
0
@konajoncek Moim zdaniem Yamal, Raphinha czy Martinez musieli w koncu odpocząć- nie wiem dlaczego wszyscy na raz i czy nie lepiej by było żeby ktoś odpoczął z Bernem- to przeciez w teorii łatwiejszy przeciwnik niż Osasuna na wyjeździe. Inna kwestia to czy taki Casado albo Balde którzy zagrali doby mecz z Getafe też potrzebowali odpoczynku? Wystawić totalnie drugi garnitur po to żeby ci co odpoczywają i tak musieli wejść i próbować ratować wynik trochę mija się z celem. Poza tym czy Victor, który był najbardziej widoczny z trójki napastnikow musiał akurat zejść jako pierwszy? I jak słabi są Fort i Fati skoro przy tak grającym Ferranie i Martinie nie dostali szansy?